Hakan Çevikoğlu

Paylaş

Hakan Çevikoğlu Hakkında Haberler

Haberler

Çin (Sichuan) - Türkiye Ekonomik ve Ticari Değişim Konferansı

Çin (Sichuan) - Türkiye Ekonomik ve Ticari Değişim Konferansı

İstanbul Swiss Otel’de gerçekleşen Çin (Sichuan) - Türkiye Ekonomik ve Ticari Değişim Konferansına katıldık. Sayın Çin Büyükelçisi Liu Shaobin, Sichuan İl Ticaret Bakanlığı Direktörü Xu Yixin, Sichuan Port and Shipping Investment Group Co, Ltd.

Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yang Jun ve Genel Müdür Yardımcısı Sayın Huang Xiang, Sichuan Yunmao International Supply Chain Co Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Sayın Yao Qiyi, Çin Komünist Partisi Sichuan Eyaleti Komitesi Başkanı Sayın Wang Xiaohui ve Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Nazif Zorlu’ nun da katıldığı etkinlikte, bizim haricimizdeki her çözüm Çin’den ürün almak üzerine kurgulanmıştı. Keyifli ve son derece verimli geçen etkinlikte ‘Türk Malı’ kalitesi ile Eti, Damat, Otacı, Tariş gibi eşsiz birçok markamızı en üst düzeyde tanıtma fırsatımız oldu.

İnanıyorum ki Türk malları Çin pazarında kalitesiyle göz dolduracak, uygun fiyatları ve e-ticarete uygun ürünlerimizle de kısa zamanda fark yaratacak. İki ülke olarak karşılıklı alışverişimizin daha da artacağına hatta dengelerin Türkiye lehine iyileşeceğine inancımız tam. Ne olursa olsun e-ihracat diyoruz.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

01.