Hakan Çevikoğlu

Paylaş

HAKAN
ÇEVİKOĞLU
HAKKINDA

Türkiye’nin milli e-Ticaret platformu PttAVM.com’un kurucu ve CEO’luk görevlerini üstlenen Çevikoğlu’nun, yurt içi ve yurt dışında çeşitli ortaklık ve yatırımları bulunmaktadır.

.

Hakan Çevikoğlu Hakkında

PtteM A.Ş. Kurucu ve CEO

7cd7b508-dafb-4178-975a-0ca857b6b9b5

Hakan Çevikoğlu kimdir?

Hakan Çevikoğlu; yüksek öğrenimini Gazi ve Bilkent Üniversiteleri'nde tamamladı. Bilgi ve deneyimlerine yön verip, kariyer hedeflerini desteklemek üzere 1993-2000 yıllarında Amerika'ya giderek; burada hem sektörle ilgili çeşitli eğitim programlarına katılıp, hem de çeşitli görevlerde bulundu. Almış olduğu eğitim, gözlem ve deneyimlerinin dışında; sürekli gelişim amacını hedefleyen aile şirketlerinde çalışmak üzere Türkiye’ye geri döndü. İş hayatına aile şirketlerinde devam etti ve birçok projeyi yönetti.

Ülkemizin lokomotifi olan KOBİ’lere kolay ihracat imkanı sağlamak için pek çok ülkede faaliyete geçecek olan havuz platform www.ready2sale.com ve www.turkishsouq.com aracılığıyla Türk ürünlerinin yurt dışına satışı için çalışmalarını sürdürmektedir.

Çevikoğlu, aynı zamanda PTT’nin iştirak şirketlerinden olan PTTeM Teknoloji ve Elektronik Hizmetler A.Ş.’nin de Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’sudur. Şu anda başkanlığını yaptığı Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) yanı sıra Türkiye Kargo Kurye ve Lojistik İşletmecileri Derneğine (KARİD) üyeliği de bulunmaktadır.

01.