Hakan Çevikoğlu

Paylaş

Hakan Çevikoğlu Hakkında Haberler

Haberler

Türkiye Teknoloji Buluşmaları

Türkiye Teknoloji Buluşmaları

Türkiye Teknoloji Buluşmaları ilk kez online olarak gerçekleştirildi. Sevgili dostum Merter Özdemir’in düzenlediği organizasyon Ticaret Bakanlığımızın ve TOBB'un destekleriyle gerçekleşti. TOBB Konsey Başkanımız Sn. Saygın Baban’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen “E-Ticaret ve Geleceğin Ekonomisi” konulu panelin konuğu oldum.

Pandemi sürecinde pazaryerlerinin artan önemi ve KOBİ'lere verdiğimiz destekler hakkında açıklamalarda bulundum. TOBB ile birlikte yapacağımız projemizle ülkemizin kültürel değerleri olan “Coğrafi İşaretli Ürünleri” yakın zamanda herkes tarafından ulaşılabilir bir hale getireceğiz. PTT ile birlikte yürüttüğümüz ve KOBİ’lerimize kolay ihracatın önünü açan çalışmalarımıza da tüm hızımızla devam ediyoruz.

Ayrıca pandemi sürecinde yaşanan fahiş fiyatlara karşı kurduğumuz özel ekibimizle ve müşterilerimizin geri dönüşleriyle etkili bir kontrol mekanizması geliştirdik. Bunların yanı sıra e-ihracat konusunda ülkemizin potansiyelini ve PtteM ailesi olarak bu konuda yürüttüğümüz çalışmaları organizasyonda dile getirdim. KOBİ'lerimize hem yurt içinde hem de yurt dışında kesintisiz desteklerimiz sürecek. Ülkemizin e-ticaret ve e-ihracat konusunda hak ettiği konuma yükselebilmesi için tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Cevap Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

01.